Šárka Horáková

Certificated NLP Practitioner
Certificated NLP Coach

VÍTEJTE V ČASE USPĚCHŮ

Kdo jsem a co dělám?

Jmenuji se Šárka Horáková a jsem koučka NLP. Mám osobní zkušenosti s tím, jak se vyrovnat s tělesným postižením a žít naplněný šťastný život. Překonala jsem emocionální poruchu a naučila jsem se cítit šťastně bez léků. Díky znalosti NLP nyní pomáhám lidem, kteří jsou v podobné situaci. Přednáším o osobním růstu.

Můj přístup:

Koučink NLP - přispívá k lepší komunikaci, motivaci, inspiraci, odblokování a aktivaci podvědomých zdrojů. Zaměřuji se na posilování osobní moci klientů, jejich sebedůvěry, sebevědomí, lásky k sobě. Specializuji se na vnitřní prožívání, práci s emocemi, učím klienty strategiím štěstí, transformaci ne-moci v moc.

Kdo může přijít na koučink?

Každý, kdo má touhu se osobně rozvíjet, zlepšovat se, snáze se učit. Pomáhám lidem, kteří mají potíže a chtějí se zbavit deprese, fóbie, sociální fóbie, strachů, sklíčenosti, narovnat emoční nesoulad, smutek, strach, vykořenění, osamělost, stud, plačtivost, vyhoření, vyčerpanost, nespavost, nedostatek energie, přestat s kouřením, okusováním nehtů, zadrhávání v řeči, zbavit se závislosti na čokoládě, kávě či jiném návyku, uvolnit stres a zlepšit tak samoozdravné procesy svého těla. Pomáhám lidem, kteří mají sny a chtějí je proměnit v cíle a realitu, přijali zodpovědnost za svůj život. Lidem, kteří chtějí změnit svoji situaci, jen zatím nevědí jak.

Jakou mám kvalifikaci?

Akreditovaný výcvik pod NLPEA – kouč NLP

Akreditovaný výcvik pod NLPEA – NLP praktikant

Vzdělání:

Business Academy Network Ltd. (organizační složka); Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3; IČ: 246 97 630; tel.: +420 774 822 685

NLP = Neuro-Lingvistické Programování

Hodně lidí se mne ptá, k čemu je dobré mít kouče, když se nezajímají o vrcholový sport. Ptají se, co jim přinese koučink a proč si najmout kouče NLP.

Všimli jste si toho, když se cítíme dobře, že jakákoli činnost je lehká? Že, když se cítíme dobře, nacházíme kreativní řešení i těch nejsložitějších otázek? A naopak kolik komplikací v mezilidských a partnerských vztazích a zdravotních potíží vzniká z negativních emocí?

Které vaše životní výzvy vyřešíte a jaká požehnání vám do života přinese, když si dovolíte

 • Milovat svůj život? Snít velké sny? Být aktivní a dělat potřebné kroky ke splnění svých cílů?

 • Věřit ve svůj úspěch? Mít úspěch jako životní styl?

 • Následovat vnitřní moudrost? Když si klademe správné otázky a nasloucháme, najdeme i odpovědi na vše, co nás zajímá. Potom neustále žasneme nad krásami života a světa kolem nás.

 • Prožívat kvalitní vztahy? Země je obrovská škola života a společnost všech bytostí na ní jsou studenti i učitelé v jedné osobě. Jsme svým učebním i zkušebním materiálem sobě navzájem.

 • Namísto sebevýčitek se poučite ze svých chyb? Všechno, co se v našich životech děje, má nějaký důvod. Každá situace může být kamenem klopýtání nebo schůdkem k porozumění, rozhlednou či výtahem. Záleží jaký úhel pohledu si vybereme.

 • Seberalizaci? Cokoli zasejeme, to také sklidíme. Pečlivě si vybíráme své myšlenky, slova a činy tak, abychom se přibližovali k tomu, co chceme ve svém životě zažívat?

 • Být vědomými tvůrci svého života a ovládat tajemství práce se svou myslí natolik, že ovládáme své myšlenky, komunikaci, chování a pocity?

 • Příjemně relaxovat i intenzivně se soustředit?

 • Získat vnitřní rovnováhu a stabilitu?

 • Věřit si? Odložit různé potíže, neduhy, pocity nedostatečnosti a negativní přesvědčení o sobě a druhých lidech?

 • Najít svou cestu navzdory všemu?

 • Hledat další a další zdroje a způsoby jak věci dělat?

 • Odmítnete akceptovat nezdar? Klást si otázky: Jak? Jak ještě? Jak ještě jinak?

 • Vytvoříte si krystalicky čistou vizi?  V mysli si malovat obrazy toho, co uvidíme, přehrávat si, co uslyšíme a prožívat úspěchy ještě před tím než se stanou skutečností?

… Jaké by to bylo, kdyby se hranice rozpadly a vy jste uspěli zcela…?

 

 • Pocítíte vděčnost? Jak se náš život změní, když se začneme zaměřovat na věci, které už teď máme a budeme za ně vděční? Rozhodneme se vědomě zaměřovat na vztahy a věci, které fungují, a cenit si jich více než dříve?

 • Odpustíte si neúspěchy a oceníte se za to, co je na vás krásné? Prozkoumáte své nitro a dáte sami sobě dar v podobě odpuštění a sebepřijetí?

 • Odhalte své strategie! Každý z nás byl ve svém životě několikrát úspěšný. Když si uvědomíte své úspěchy a poznátel své strategie dosahování cílů, zjistíte, jak se motivovat, a co vám k úspěchu pomáhá a čím si úspěch naopak odháníte.

Pokud po něčem toužíte, ale zatím to není plně vaší realitou, potom vás ujišťuji, že  touha je důležitější, než vaše současná situace! Současná situace je odrazem toho, po čem jste toužili dříve! To naše touha tvoří naši realitu a budoucnost. Všechny zdroje potřebné pro úspěch už dávno máme.

Každý den máme úžasnou možnost vydat se na cestu změny a vytoužené proměnit ve skutečnost!
Žvot stál, stojí a bude stát za to! Nyní je ten správný čas – váš ČAS USPĚT.

  

Když si myslíte, že nemůžete, máte pravdu. Když si myslíte, že můžete, máte také pravdu.
Pokaždé budete mít pravdu.“ - Henry Ford

 

NLP je  programování mozku pomocí jazyka, kterému mozek rozumí. Náš mozek lze používat jako počítač, do kterého nahrajeme opravený software.

Zní to jako science fiction? Tak jednoduché to může být. Není mnohem větší utopie neustále si přehrávat filmy o hlouposti, neschopnosti a neodvratitelném krachu a s tímto mentálním nastavením se pokoušet uspět? A s každým dalším neúspěchem zesílit ten neúprosně kritický hlas v hlavě? Sama jsem takový hlas poslouchala řadu let. Ne, tak se nedá šťastně žít. Milující rodina, věrní přátelé a špičkové lékařské teamy vám nemohou pomoci, dokud se podvolujete tomuto sadistovi ve své hlavě. Chce to pustit jiné zvuky, jinou grafiku, jiné přívětivější uživatelské prostředí. Na počítači si to běžně přizpůsobujeme, často je to ta první věc, kterou uděláme.

Jaký by byl váš život, kdybyste si totéž dovedli udělat v hlavě?
Jaké by to bylo, kdybyste našli způsob jak to udělat? Znovu a znovu. Lépe a lépe.

Tak to udělejte! Pro sebe. Zasloužíte si to!

Techniky NLP jsem ověřila sama na sobě a ráda vás jimi provedu.


CENÍK KOUČINKU

TRVÁNÍ

CENA Kč

Koučink NLP

2 hod

2000,-

První koučink NLP

1,5 hod

1500,-

Nejsem plátce DPH.

 

 

Informační setkání (bez koučinku)

30 min

zdarma

 

Koučování se mnou probíhá po předchozí telefonické dohodě v Koučovne v Brně (Malinovského nám. 603/4) nebo na jiných místech (i po skypu).

 

Počet a frekvenci následných sezení si určíte sami po dohodě se mnou, v závislosti na vašich možnostech a volbě tématu, které chcete řešit.

Nejčastější spolupráce je v počtu 3-6 sezení (sezeni trvá 120minut).

 

Službu uhradíte přímou platbou vždy po skončení sezení. U skype koučinku platba na účet předem.

 

Firmám zašlu ceník na vyžádání.

 

Pokud máte zvláštní potřeby nebo okolnosti, budeme spolu hledat takové řešení, které vaše potřeby nebo okolnosti zohlední.


Contact Us


Contact

Šárka Horáková

SÍDLO: Nádražní 598, 685 01 Bučovice
KOUČOVNA: Malinovského náměstí 603/4, 602 00 Brno

IČ: 876 43 383
+420 605088133